Halplan 2019-20

Faste tider i hallen 2019-20

  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag  
  Bane 1 Bane 2 Bane 1 Bane 2 Bane 1 Bane 2 Bane 1 Bane 2 Bane 1 Bane 2 Bane 1 Bane 2 Bane 1 Bane 2  
                               
7.00 - 8.00 Rengøring Rengøring             Rengøring Rengøring         7.00 - 8.00
8.00 - 9.00               Pia Geelmuyden Caroline Kastenskov   Sven Riber    Jan Salling   8.00 - 9.00
9.00-10.00 Jørgen Dam John Rosenmejer Tage Benjaminsen   Mette Kastberg Ulla Plesner Jørgen Dam Curt Pillehave Gitte Snorgaard Palle Søjborg Per Kildahl Mogens Skov Jens T. Nielsen Jørgen Dyrborg 9.00-10.00
10.00-11.00 Jørgen Dam Finn Olsen Elisabeth Kastberg Finn Olsen Mette Kastberg Ulla Plesner Jørgen Dam Finn Olsen Mia Fisherman Finn Olsen Træning Træning Lars Karnov Fritz Storm 10.00-11.00
11.00-12.00 Mandags drop in Mandags drop in   Finn Olsen     Mia Fisherman Finn Olsen Mia Fisherman Erik Agergaard ringer Træning Træning Lars Karnov Torsten Neubert 11.00-12.00
12.00-13.00 Skoletennis Skoletennis         Mia Fisherman   Skoletennis Skoletennis Træning Træning Peter Gramkov Ole Krogh Breusch 12.00-13.00
13.00-14.00 Skoletennis Skoletennis             Skoletennis Skoletennis Træning Træning     13.00-14.00
14.00-15.00         Anders Bjørn Møller           Træning Træning Tania Beierholt   14.00-15.00
15.00-16.00 Træning Træning Træning Træning Træning Træning Træning Træning Træning Træning Træning Træning Thomas Berggrein   15.00-16.00
16.00-17.00 Træning Træning Træning Træning Træning Træning Træning Træning Træning Træning Træning Træning Pernille Garbers Anette Nederby 16.00-17.00
17.00-18.00 Træning Træning Træning Træning Træning Træning Træning Træning Træning Træning Træning Træning Svend Kind Mette Grave 17.00-18.00
18.00-19.00 Træning Træning Træning Træning Mette Grave Helle Teglgaard Træning Træning Træning Træning       Lars Kastberg 18.00-19.00
19.00-20.00 Svend Rytter Karin Kindt-Larsen Træning Træning Charlotte Fricke Nis Hartvith Ulla Mikkelsen Jesper Froberg Rikke Crosby Kristine Færch       Lars Kastberg 19.00-20.00
20.00-21.00 Svend Rytter Nina Pernille Hansen Ruben Blædel Gitte Snorgaard Jacob Henriksen Nis Hartvith Ulla Mikkelsen Paul Paludan-Müller Fredags drop in Fredags drop in     Anne-Dorte Dunk Sebastian Holmbäck 20.00-21.00
21.00-22.00   Claus Dyre  Ruben Blædel Snæbjörn Arngrimsson     Ulla Mikkelsen Paul Paludan-Müller Fredags drop in Fredags drop in       Sebastian Holmbäck 21.00-22.00
22.00-23.00                             22.00-23.00
                               
                           
                           
                           
                               
  Indendørssæson 2019-20                          
  Lukkedage: 24.12.2017 - Søndag den 01.01.2018 - Begge dage inkl. Dog mulighed for leje af enkelte timer den 24. dec kl. 8-12 og den 31. december fra kl. 9-12              
  Start den 16. september 2018- Slut den 3. maj 2019                        
  Antal gange vintersæson = 32 Tirsdaghold= 31 grundet juleferien